Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
LT RU

Vizija, misija, vertybės

Žvilgsnis viena kryptimi. Kiekvieno mūsų gyvenime profesinė veikla užima svarbią vietą – per ją tobulėjame, atskleidžiame savo sugebėjimus, jos pagalba ugdome teigiamus asmenybės bruožus. Svarbu suprasti, jog dirbdami čia, puoselėdami bendras įmonės vertybes, prisidėsime ne tik prie kompanijos tikslų įgyvendinimo, tačiau atrasime indėlį ir į savo asmeninę sėkmę. Mūsų vertybės sako – būkime profesionalai ir dirbkime tikslingai, atverkime naujas galimybes ir tobulinkime save.

„Northway“ įmonių grupės pagrindinės vertybės – tai novatoriškos ir „gyvos“ idėjos. Tai lyderystė, atvirumas pokyčiams, kūrybingumas, strateginė drausmė ir veiklos meistriškumas. Ką tai reiškia kiekvienam iš mūsų – kiekvienam „Northway“ įmonių grupės darbuotojui?

Lyderystė.
Visada būti geresniu, nei konkurentas. Būti lyderiu visose bendruomenėse, kuriose dirbama. Kurti vertybes ir jas įgyvendinti savo pavyzdžiu – taip prisidėti prie „Northway“ ženklo žinomumo. Mąstyti pasauliniu, veikti vietos lygmeniu.

Kiekvienas mūsų gali tapti lyderiu – tereikia noro ir pasiryžimo. Maža to – kiekvienas mūsų esame lyderis, nes dirbame lyderiaujančioje bendrovėje.

Atvirumas pokyčiams.
Iššūkius paversti galimybėmis. Būti greitu ir lanksčiu, skatinti atvirumą ir atverti ryšių kanalus.

Priimame savo kolegų idėjas, išgirstame jas ir taip kuriame atvirumo ir pasitikėjimo kupiną atmosferą.

Kūrybingumas.
Pripažinti strategines naujoves ir kūrybinį mąstymą. Mesti iššūkį esamai padėčiai, remti iniciatyvą. 

Esame komanda, kurioje žmonės siekdami bendrų tikslų yra atviri vieni kitiems.

Strateginė drausmė.
Galvoti ir veikti strategiškai – tiek pasaulio, tiek vietos lygmeniu. Žiūrėti į bendrą vaizdą ir remtis ilgalaikiu požiūriu. Veikti dėl strateginių tikslų.

Esame tikri, kad bet koks kokybiškai atliktas darbas prisideda prie visos įmonės sėkmės.

Veiklos meistriškumas.
Daryti daugiau ir geriau už mažiau, nesivadovauti „arba-arba“ principu. Atverti kelią savo meistriškumo ugdymui

Nuolatos siekiame geriausio rezultato.