Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
LT RU
Vida Uzelienė
Echoskopuotojas

1996 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. 1998 m. įgijo pediatrės, o vėliau ir šeimos gydytojos kvalifikaciją, pagal kurią dirbo iki 2012 m. Šiuo laikotarpiu susidomėjo ultragarsiniais tyrimais ir nuo 2009 m. atlieka pilvo organų, skydliaukės ir kaklo organų (seilių liaukų, limfmazgių)  ultragarsinius tyrimus,  magistralinių kaklo kraujagyslių dvigubą skenavimą. Nuo 2015 m. aktyviai domisi ir atlieka ir raumenų bei sąnarių, minkštųjų audinių, įvairių darinių ultragarsinius tyrimus.

2012 m. Mykolo Romerio universitete įgijo Sveikatos priežiūros įstaigų administravimo magistro laipsnį, 2014-2019 m. vadovavo Karoliniškių poliklinikos Radiologijos skyriui, kuriame sėkmingai atliko ir ultragarsinius tyrimus.

Domėjimosi sritys – vaikų ir suaugusių įvairių kūno sričių ultragarsinių pakitimų ryšys su vidaus ligomis, periferinių nervų ultragarsiniai tyrimai, sąnarių ir raumenų pakitimai sergant lėtinėmis ligomis (psoriaze, reumatoidiniu artritu, podagra, įvairios kilmės artropatijomis), minkštųjų audinių (raumenų, sausgyslių, raiščių) ir sąnarių pažeidimai po traumų.

Nuolat tobulinasi stažuotėse, konferencijose, tarptautiniuose seminaruose bei mokyklose.

Uzelienė yra Lietuvos ir Europos ultragarso asociacijos, Lietuvos Raumenų ir sąnarių ultragarsinės diagnostikos draugijos (RSUDD) narė.

Registruokitės pas gydytoją
telefonu +370 (445) 70 078