LT RU

Naujienos

2018 kovo 26

Northway“ Kretingoje jau atliekamos moters organizmą ypatingai tausojančios histeroskopinės operacijos

Medicinos ir chirurgijos centre „Northway“  Kretingoje jau atliekamos moters organizmą ypatingai tausojančios histeroskopinės operacijos šiuo metu moderniausia Lietuvoje chirurgine įranga „Bigatti rezektoskopas-Šeiveris.

Histeroskopinės operacijos atliekamos, kai reikalinga gimdos ertmės apžiūra, jeigu po prieš tai atliktų ultragarsinių ar kitų radiologinių tyrimų yra įtariama gimdos ar gleivinės patologija – įvairūs augliai, polipai, miomos, sąaugos, kurie operacijos metu yra pašalinami.

Naujos įrangos dėka šios minimaliai invazinės operacijos tapo dar saugesnės, sutrumpėjo jų trukmė, užtikrinama geresnė vaizdo raiška, darinys lengviau pasiekiamas ir pašalinamas, mažiau traumuojamas gimdos kaklelis, nėra terminio poveikio gimdos gleivinei, ženkliai sumažėja gimdos pažeidimo ar kitų komplikacijų rizika.  Šios operacijos ypatingai tinka ir nevaisingumą besigydančioms pacientėms, nes jos maksimaliai tausoja moters lytinių organų anatomiją ir funkciją.

Registruokitės konsultacijai medicinos centruose „Northway“ Klaipėdoje ar Kretingoje ir suderinkite Jums tinkamiausią operacijos datą.

Tel. registracijai Klaipėdoje +370 (46) 433403

Tel. registracijai Kretingoje +370 (445) 70 078