Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
LT RU

Tiksli diagnozė – sėkmingas gydymas

Kretingos medicinos centras „Northway“ įsigijo diagnostinę įrangą impendansometrijai ir audiometrijai atlikti: nuo šiol „Northway“ pacientams, besiskundžiantiems sutrikusia klausa, bus atliekamas visas klausos tyrimas bei klausos įvertinimas.

 „Džiaugiuosi centro vadovų sprendimu įsigyti šią diagnostinę įrangą, kuri gydytojo darbe – nepamainoma. Tiksli diagnostika nulemia gydymo eigą ir jo prasmę, gydytojui yra lengviau priimti  sprendimus“, – teigė „Northway“ medicinos centro ausų-nosies-gerklės gydytoja Saulė Dubosienė.
Ji patvirtino, jog tiek impendansometrija, tiek audiometrija yra neskausmingos procedūros, tik pastarajai atlikti reikalingas tiesioginis paciento kontaktas su gydytoju, vykdant jo nurodymus.
„Abu tyrimai atliekami tiek vaikams nuo 5 metų, tiek suaugusiesiems. Mažesniems vaikams reikalinga labiau specifinė įranga, todėl jiems šie tyrimai atliekami didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje ir Kaune, – paaiškino medikė. – Į gydytoją būtina kreiptis iškart, pajutus, jog suprastėjo klausa – jokių atidėliojimų ar baimių negali būti“.
S.Dubosienė pastebėjo, jog klausos tyrimai  reikalingi 8 pacientams iš 10, besiskundžiantiems ausų ar nosies patologija.
„Northway“ medicinos centro pacientai į ausų-nosies-gerklės gydytoją dažniausiai kreipiasi dėl ūminių susirgimų ar lėtinės patologijos: gydytoja S.Dubosienė kiekvieną savaitę konsultuoja dėl peršalimo, ausų ar gerklės skausmų, dėl sutrikusio kvėpavimo, taip pat – vietoje, „Northway“ medicinos centre, šalina adenoidus.

Straipsnį parengė Audronė PUIŠIENĖ