Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
LT RU

Operacijos, procedūros

„Northway“ medicinos centre atliekamos šios operacijos ir procedūros: ortopedinės traumatologinės, venų chirurgijos, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, ginekologinės, urologinės, bendrosios chirurgijos, otorinolaringologinės.

Dauguma operacijų atliekama tausojančiais chirurginiais metodais – artroskopiniu, histeroskopiniu, laparoskopiniu, radiochirurginiu, lazeriniu.

Prieš operaciją būtina registruotis specialisto konsultacijai. Chirurginis gydymas planuojamas gydytojo ir paciento suderintu laiku. Informacija apie operaciją ir tiksli kaina aptariama gydytojo konsultacijos metu.

Privalomus tyrimus (bendrajį kraujo, šlapimo, kraujo krešėjimo, gliukozės kiekio kraujyje, elektrokardiogramą), reikalingus prieš dienos chirurgijos procedūras bei operacijas, galite atlikti mūsų centre.

Laboratorija yra įsikūrusi medicinos centre, todėl tyrimai atliekami labai operatyviai. Echoskopijos atliekamos kiekvieną darbo dieną.

Po operacijos pacientas perkeliamas į jaukią vienvietę arba dvivietę palatą. Po dienos chirurgijos operacijos pacientas namo išleidžiamas tą pačią dieną. Jei reikia, jis stacionare prižiūrimas keletą dienų – apie tai sprendžia operavęs gydytojas.

Moksliškai įrodyta, kad ankstyvoji reabilitacija yra vienas pagrindinių dalykų, siejamų su geresniais sveikimo rezultatais. Todėl po operacijos pacientas yra konsultuojamas, kaip mankštintis, kaip padėti sau, kad gijimo procesas būtų kiek įmanoma trumpesnis ir sklandesnis. Patariama ir kitais aktualiais klausimais, pavyzdžiui, kokius ramentus pasirinkti, kokius įtvarus naudoti, kaip vairuoti automobilį, saugiai lipti laiptais. Paciento pageidavimu gali būti sudaroma reabilitacijos programa, kurią vykdo specialistų komanda.