Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
LT RU

Kokybė

„Northway“ vaisingumo centro laboratorijoje įdiegta kokybės sistema ir nustatyti techniniai reikalavimai, pagal kuriuos yra patikrinama kiekviena ląstelių paėmimo procedūra, įskaitant kultivavimą, auginimą, talpinimą, šaldymą. Patikrą atlieka įgaliotas laboratorijos personalas.

Naudojamos priemonės yra patvirtintos CE sertifikatu, tai reiškia, kad prieš jas pateikiant į rinką, jos buvo įvertintos ir atitinka Europos Sąjungos saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Naudojamos sterilios vienkartinės priemonės. Laikomasi reagentų ir darbo priemonių galiojimo terminų, o jiems pasibaigus, vykdoma šių priemonių utilizacija.

Vaisingumo centro specialistai, siekdami identifikuoti ir ženklinti gautas ir paskirstytas ląsteles, kaupia ir registruoja šiuos su pacientais susijusius duomenis: ląstelių punkcijos datą, procedūros tipą, ląstelių ir pacientų identifikavimo duomenis, ląstelių būklę, taikytus apdorojimo etapus, medžiagas ir priemones, turinčias sąlytį su ląstelėmis ir darančias poveikį jų kokybei bei saugai, galutinį taikomos procedūros rezultatą.

„Northway“ vaisingumo centre procedūros atliekamos pažangiausia medicinos ir laboratorine įranga.